Zamki

M-LOCKS - Wiodąca holenderska firma specjalizująca się w zabezpieczeniach. Posiada bardzo szeroką gamę produktów - od zamków kluczowych aż po biometryczne. Wszystkie zamki posiadają certyfikat jakości ISO 9001:2015. 

WITTKOPPNiemiecka prestiżowa firma, produkująca zamki, działająca na rynku od bardzo dawna. Wyróżnia się bardzo wysoką jakością swoich produktów oraz niezawodnością w użytkowaniu.

EURO-LOCKS - Firma Euro-Locks Sp. z o. o. jest częścią Grupy Lowe & Fletcher, która projektuje, wytwarza i dostarcza zamki na rynku międzynarodowym. Fabryka w Rudzie Śląskiej wytwarza asortyment przeznaczony dla zróżnicowanych odbiorców – wytwarzamy zarówno proste zamki do mebli biurowych, jak i zaawansowane zamki elektroniczne.


Blacha

TESKO STEEL - Nasz zaufany dostawca blachy, który zawsze dostarcza nam produkt najwyższej jakości wraz z certyfikatem, z którego później powstają szafy i sejfy na broń. Każda dostawa jest dokładnie sprawdzana przez naszego pracownika odpowiedzialnego za system jakości, by końcowy wyrób był jak najlepszy. 


Farby proszkowe


IGP  - Szwajcarski producent farb proszkowych. Nazwa IGP niezmiennie oznacza jakość, bezpieczeństwo i niezawodność. Firma IGP w ofercie posiada innowacyjne i ekonomiczne systemy farb proszkowych przeznaczonych do powlekania różnych materiałów. W równym stopniu w centrum uwagi stoją: estetyka, ekonomia i ekologia.


Oświetlenie

Jakość naszych wyrobów jest dla nas priorytetem. Dbając o każdy detal, zdecydowaliśmy się na umieszczanie w naszych szafach i sejfach oświetlenia LED, którego producentem jest jedna z wiodących marek w branży oświetleniowej, a mianowicie Paulmann.

Jest to niemiecka firma, która działa na rynku od 1978 roku W ofercie znajdziemy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, które mają wpływ na dobre samopoczucie, jednocześnie zachwycając nowoczesnym wzornictwem i efektywnością energetyczną.


Wykładzina

WOBI - Polski dystrybutor wykładzin wyprodukowanych w Belgii i Francji. Najwyższa jakość użytkowania oraz doskonały wygląd wykładzin, uzupełniają nasze wyroby oraz zapewniają najwyższy komfort przechowywania.