The Hunter Safes family 

W 1989 roku zacząłem sprzedawać szafy na broń. Wkrótce powstała marka Hunter Safes. Do 2001 roku kupowałem szafy na broń od różnych producentów w Europie. Następnie sam rozpocząłem produkcję, aby móc dostarczać wyższą jakość produktów. Od tego czasu mamy teraz fabrykę zatrudniającą ponad 20 pracowników i sprzedajemy na całym świecie.

 

 

Bert Beuvink
W naszej rodzinnej firmie Hunter Safes pracuję od 2002 roku. Wychowałem się  wśród szaf na broń, które sami produkujemy i sprzedajemy. Przez lata miałem okazję wykonywać różne czynności w ramach działalności firmy. Jako myśliwy i strzelec wyborowy doskonale wiem, jakie są potrzeby posiadaczy broń palnej w zakresie przechowywania broni i amunicji.

 

Sander Beuvink

 

W naszej rodzinnej firmie Hunter Safes jestem od marca 2022 roku. Wcześniej pracowałam przez cztery lata w obszarze HRM (Human Resource Management) jako doradca HRM. W Hunter Safes zajmuję się administracją, mediami społecznościowymi oraz kontaktem z klientem. To, co przemawia do mnie w rodzinnym biznesie, to oczywiście piękne sejfy na broń, które produkujemy, ale także nieformalna atmosfera i to, że klient jest najważniejszy. W końcu jestem w połowie Polką i z tego względu często można mnie spotkać w Polsce zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i prywatnej.

 

Dominique Beuvink 

Co oferujemy?

Nowoczesne technologie oraz dotychczasowe doświadczenie pozwoliły nam na wykreowanie różnych serii szaf na broń odpowiadających wielkościowo i konfiguracyjnie potrzebom użytkowania. W swojej ofercie posiadamy całą gamę różnego rodzaju szaf na broń. Świadczymy także kompleksowe usługi związane z zakupem naszego wyrobu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, sprzedaż, transport, montaż oraz serwis.

Co warto o nas wiedzieć?

  • wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikaty zgodne z polskimi normami;
  • jako producent dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie wyprodukowane przez nas produkty : szafy na broń, szafy na dokumenty, amunicję, gotówkę, laptopy itd.
  • każde zlecenie wykonywane jest z największą starannością;
  • posiadamy wystawę szaf na broń o nietypowych konfiguracjach, co daje naszym klientom możliwość obejrzenia szafy osobiście;
  • jesteśmy jedyną manufakturą w kraju i dajemy możliwość realizacji własnego pomysłu;
  • oferujemy klientom transport pod wyznaczony adres oraz montaż zakupionej szafy.