Polityka paletowa - bo ekologia jest dla nas ważna

Opublikowano w 24 września 2021 10:19

Ekologia ma dla nas duże znaczenie. Staramy się wprowadzać wszelkie działania proekologiczne wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.


Jednym z tych obszarów jest nasza polityka paletowa. Palety których my używamy, produkowaną są dla nas na nasze zamówienie. Są to palety do produkcji których zostały użyte drzewa, których wycinka nie była szkodliwa dla środowiska.

Do wysyłki naszych towarów wykorzystujemy tylko nowe, nie uszkodzone palety. Jest to również istotne pod względem bezpieczeństwa towaru podczas transportu. Używane, często już podniszczone palety często ulegają uszkodzeniom, a towar znajdujący się na nich również.

Ekologia i bezpieczeństwo to priorytety w naszej polityce, jesteśmy odpowiedzialni i odpowiedzialnie podchodzimy do naszych realizacji.

Koszt wyprodukowania nowej palety nie jest mały, dlatego przy opcji wysyłki towaru na palecie, pobieramy kaucję w wysokości 50 zł za paletę.

Za każdą użytą paletę do realizacji dostawy, nasza firma sadzi kolejne drzewa w pobliskim nas Welskim Parku Krajobrazowym.

Ponadto, zatrzymując naszą paletę, można w łatwy i ciekawy sposób wykonać z niej chociażby hotel dla owadów, domek dla ptaków lub mebel ogrodowy.

Pomysłów jest wiele, a cel który temu przyświeca jest ważny - ekologia.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.