PROMOCJA

Oferta promocyjna! Jedyna taka okazja!

 

KUP TERAZ w cenie 12 999 zł + TRANSPORT GRATIS!

Realizacja zamówienia - wrzesień 2024

Model 2114 Pantzerglass "Leopard 3", to szafa na broń w kolorze RAL 9005 (czarny), która pomieści do 5 jednostek broni długiej o maksymalnej długości 127 cm. Drzwi szafy przeszklone szybą pancerną o grubości ~25 mm, zapewniają bezpieczeństwo i elegancję przechowywania. 

Na górze szafy znajduje się mały skarbczyk, zamykany na zamek kluczowy.

Szafa wyposażona jest w 3 wyjmowane metalowe półki oraz jedną szklaną, również wyjmowaną nad komorą broni.

Szklana półka daje luksusowy efekt, który dopełnia oświetlenie LED. Idealna do wyeksponowania noża myśliwskiego bądź innego cennego przedmiotu.

Wnętrze wyklejone wykładziną w kolorze melanż. Elegancji dodaje również światło LED niemieckiej firmy Paulmann sterowane przez Bluetooth za pomocą telefonu.

Drzwi szafy zawieszone na zawiasach zewnętrznych prawych umożliwiających otwarcie ich pod kątem 180 stopni, a użyta przy ich wykonaniu blacha o grubości 6 mm zapewnia solidne zabezpieczenie przechowywanej broni.

Klamka trójramienna i zamek elektroniczny producenta M-Locks

Wymiary zewnętrzne szafy: 1500x600x350 mm

Waga: 156 kg

Wymiary zewnętrzne skarbczyka: 220x225x250 mm

 

 

Szafa spełnia wymagania europejskiej normy PN-EN 14450 i klasy S1.


Polecane produktyWitamy w naszym salonie Online - Hunter Safes: producent szaf na broń

To właśnie tutaj znajdziesz wyjątkowe sejfy i szafy, nawet z  szybą kuloodporną, produkowane przez rodzinną firmę Hunter Safes,

której historia zaczęła się od 1989 roku. Wykonaliśmy już wiele projektów, projektów standardowych, a jeszcze więcej indywidualnych, skonfigurowanych wymiarowo i wewnętrznie pod oczekiwania klienta.   

Dalej o nas. . . . . 


szafa na bron

Design i funkcjonalność

Personalizacja na Twoją miarę

W ofercie Hunter Safes znajduje się wiele modeli szaf standardowych, ale możliwość stworzenia szafy indywidualnej, wykonanej na miarę i oczekiwania klienta, jest naszym atutem.

Więcej na temat projektów indywidualnych znajduje się w zakładce "na wymiar".

Kunszt rzemiosła

Dzieło spod ręki mistrzów

Wieloletnie doświadczenie i umiejętności naszych fachowców składają się na wyjątkowość w każdym milimetrze. Zespół specjalistów w dziedzinie projektowania, ślusarstwa, spawalnictwa i malarstwa pracuje nad każdym projektem szafy na broń, sejfu czy PantzerGlass. . Niezależnie czy pasjonujesz się zegarkami, bronią, biżuterią, sztuką czy designem - tworzymy na zamówienie idealnie dopasowany produkt dla Ciebie

Więcej niż certyfikat

Piękno w bezpiecznej klasie

Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania normy i posiadają certyfikat klasy S1 wydany przez IMP. Poza tym mają dwie wyróżniające cechy - możliwość indywidualnej konfiguracji oraz pancerną szybę, która umożliwia ekspozycję cennych, ekskluzywnych przedmiotów.


BLOG

Sejf S1 w Podłokietniku Luksusowego Samochodu

W dzisiejszych czasach, kiedy luksusowe samochody oferują nam coraz więcej niż tylko komfort podróżowania, jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jest sejf montowany w podłokietniku. To innowacyjne podejście do bezpieczeństwa nie tylko podkreśla troskę producentów o klientów, ale również podnosi standardy luksusu i wygody podróżowania.

Dowiedz się więcej »

Współpraca ze służbami mundurowymi

Współpraca z służbami mundurowymi to dla nas zaszczyt, ale także ogromne wyzwanie. Rozumiejąc, jak kluczową rolę odgrywają klucze w codziennej pracy stróżów prawa, postanowiliśmy stworzyć szafy o imponującej pojemności 1000 sztuk kluczy. To praktyczne rozwiązanie, które ułatwia zarządzanie i dostęp do kluczowych miejsc i pomieszczeń.

Dowiedz się więcej »