Wizytacja audytora IMP w siedzibie naszej firmy

Opublikowano w 31 marca 2022 13:39

Dnia 29.03.2022 r. w siedzibie naszej firmy Hunter Safes w Uzdowie odbyła się wizytacja audytora Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w celu sprawdzenia naszych wyrobów, czyli szaf na broń.

Audyt odbył się z uwagi na naszą prośbę przedłużenia certyfikatu na klasę S1.

Dzień spędziliśmy na rozmowach, przeglądaniu dokumentów, certyfikatów i atestów oraz kontroli produkcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wizytacji.

Dzięki wykwalifikowanym pracownikom nasza firma posiada bardzo dobry System Jakości, który zresztą cały czas udoskonalamy.

Po konsultacjach z wizytatorem z IMP następuje zmiana w tabliczkach identyfikacyjnych, które potwierdzają zgodność z certyfikatem, mianowicie dodatkową informacją będzie waga oraz oznaczenie serii produktu. Tabliczki są umieszczane w każdej wyprodukowanej przez nas szafie na broń.

Istotnym punktem naszego spotkania były rozmowy o mocowaniu szaf na broń. Według Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, pojemniki bezpieczne (m.in. szafy na broń) o masie do 1000 kg powinny być przymocowane do podłoża.

Dodatkowo po sprawdzeniu kotew montażowych przez audytora z IMP, dostaliśmy akceptację zgodności na dalszą dystrybucję i wykorzystywanie ich w montażu naszych produktów.

 

Ważną informacją jest to, że szafy na broń i sejfy wyprodukowane przez naszą firmę Hunter Safes w trakcie posiadania obecnego i poprzednich certyfikatów posiadają zgodność z klasą S1 dożywotnio. Okres trwania certyfikatu obowiązuje tylko naszą firmę – po jego zakończeniu koniecznym jest przedłużenie go, by móc dalej produkować i oferować swoje wyroby na rynku.

Dodaj komentarz

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.